bluetooth irodai headset hameco HS-8600ME-BT
| Gyártó cikkszám: | H860E110-02 |
| Cikkszám: | HS-8600ME-BT |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
|
ENC (kétmikrofonos) bluetooth fejbeszélő irodai és otthoni használatra. Vezetéshez is kiváló. Az ár tartalmazza a fejbeszélőt műbőr fülpárnával, USB töltő kábelt (1,5m), dokkolót, hálózati töltőt. |
|
| Gyártó: | hameco |
Leírás és Paraméterek
Zajos munkahelyekre ajánlott modell.
A HS-8600 újra értelmezi a vezetéknélküli kommunikációt. Ez az irodai, otthoni és call center környezethez tervezett vezeték nélküli fejbeszélő nem csupán a kommunikáció közbeni mozgás szabadágát nyújtja, de a hagyományos call center fejbeszélőktől eltérő, igazi beszéd- és zenei hangélményt ad. Beépített bluetooth adapteres asztali telefonokhoz, mobil telefonokhoz, laptopokhoz, softphone alkalmazásokhoz kiválóan alkalmas. Kristály tiszta hang, ENC (kétmikrofonos) zajszűrés és hallásvédelem jellemzi. A második mikrofon segítségével a háttérzaj közel 99%-ban kiszűrhető a beszélgetésből. Viselete kényelmes, a fejpánt és a mikrofonszár állítható. Tartós anyagokból készült. A készülék állapotát LED-ek jelzik. A fejbeszélő multifunkciós gombjaival végezhető műveletek: hívásfelvétel és megszakítás, mikrofon némítás, hangerőszabályzás, a bluetooth össze/szétkapcsolódást, a fejbeszélő ki/be kapcsolását, az akkumulátor alacsony töltöttségi szintjét hang menü jelzi.
Ez a modell USB kábellel is tölthető, így különösen ajánlott azok számára, akik sokat autóznak.
| Jótállás | 2 év |
| Töltési mód | bázis egységről vagy USB kábellel |
| Hallásvédelem | van |
| Mikrofon frekvencia tartomány | 150-6.800 Hz |
| Hallgató átmérő | 45 mm |
| Fülpárna | műbőr |
| Viselési mód | fejpánt |
| Zajszűrés | van |
| Hallgató impedancia | 32 Ω |
| Hallgató érzékenység | 103 +/- 3 dB |
| Mikrofon érzékenység | -52 +/- 2 dB |
| Maximális hatótávolság | max. 30 m |
| Beszélgetési idő | max. 21 óra |
| Készenléti idő | max. 500 óra |
| Töltési idő | max. 3 óra |
| Csatlakoztatható készülékek száma | 2 |
| Súly | 58 gr |
| Működési hőmérséklet | 0 °C to +40°C |




