call center headset hameco HS-2020M-GQD
| Gyártó cikkszám: | H2020211-08 |
| Cikkszám: | HS-2020M-GQD |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
|
Zajszűrős fejbeszélő irodák és call centerek számára. |
|
| Gyártó: | hameco |
Leírás és Paraméterek
A hameco vezetékes fejbeszélő család legújabb prémium modellje. Kifejlesztésekor azokra gondoltunk, aki számára fontos a mikrofon némítás. Az irodai és call center környezetben a HS-2020 kitűnik a többi modell közül. Elegáns vonalvezetése kiemeli az átlag fejbeszélők közül. Kristály tiszta hang, kiváló mikrofon zajszűrés és hallásvédelem jellemzi. A hallgató puha, kényelmes, könnyen cserélhető műbőr védőpárnát kapott. A mikrofonszár és a fejpánt állítható. A mikrofonszárat felhajtva a mikrofon némítható. A fejbeszélő vezetéken található QD csatlakozóhoz a megfelelő toldó kábelt csatlakoztathatva bármely vezetékes vagy mobil telefonon, PC-n vagy laptopon keresztül akár napi 8 órában folyamatosan beszélhetünk, hiszen a HS-2020 egy könnyű, kényelmes, elegáns fejbeszélő.
FIGYELEM! Ennek a terméknek a bekötéséhez toldó kábel szükséges. A megfelelő toldó kábel kiválasztásához vegye fel velünk a kapcsolatot!
| Jótállás | 2 év |
| Csatlakozó | QD |
| Hallásvédelem | van |
| Mikrofon frekvencia tartomány | 100-10.000 Hz |
| Hallgató átmérő | 50 mm |
| Fülpárna | műbőr |
| Viselési mód | fejpánt |
| Zajszűrés | van |
| Hallgató impedancia | 300 Ω ±15% |
| Hallgató érzékenység | 94 +/- 3 dB |
| Mikrofon érzékenység | -47 +/- 2 dB |
| Súly | 100 gr |
| Működési hőmérséklet | 0 °C to +40°C |



