QD call center headset hameco HS-6300D-GQD
| Gyártó cikkszám: | H630212-02 |
| Cikkszám: | HS-6300D-GQD |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
|
Zajszűrős QD csatlakozós fejbeszélő irodai és call center használatra. A mikrofon a kiegészítő HS-ENC-01 adapterrel együtt a háttérzaj akár 99%-át képes kiszűrni. |
|
| Gyártó: | hameco |
Termék értékelések
Leírás és Paraméterek
A 6300-as sorozat a hameco vezetékes fejbeszélő család legjobb háttérzaj szűrésű prémium MS Teams kompatibilis QD csatlakozós modellje. Viselete könnyű, kényelmes. Kristály tiszta hang és hallásvédelem jellemzi. A kiegészítő HS-ENC-01 adapterrel együtt a zajszűrés akár 99%-os is lehet. A hallgató puha, kényelmes, könnyen cserélhető műbőr védőpárnát kapott. A mikrofonszár és a fejpánt állítható.
FIGYELEM! Ennek a modellnek a bekötéséhez toldó kábelre van szükség. Bővebb információért keressen bennünket a hameco(kulac)hameco.hu címen!
| Jótállás | 2 év |
| Csatlakozó | QD |
| Hallásvédelem | van |
| Mikrofon frekvencia tartomány | 100-6.800 Hz |
| Hallgató átmérő | 50 mm |
| Fülpárna | műbőr+szivacs |
| Viselési mód | fejpánt |
| Zajszűrés | van |
| Hallgató impedancia | 32 Ω ±15% |
| Hallgató érzékenység | 97 +/-3dB |
| Mikrofon érzékenység | -40 +/- 3 dB |
| Súly | 119 gr |
| Működési hőmérséklet | 0 °C to +40°C |



