USB call center headset hameco HS-6200ME-USB
| Gyártó cikkszám: | H620E114-02 |
| Cikkszám: | HS-6200ME-USB |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
|
ENC zajszűrős USB fejbeszélő irodai és call center használatra. Az ár tartalmazza a fejbeszélőt műbőr fülpárnával, valamint tartalék fülpárnát. |
|
| Gyártó: | hameco |
Termék értékelések
Leírás és Paraméterek
Különösen zajos munkakörnyezethez terveztük ezt a modellt. A dupla mikrofonos megoldásnak köszönhetően a háttérzajokból nagyon keveset hall a hívott fél.
A kristály tiszta hangzás, a prémium hang élmény, a kiváló mikrofon zajszűrés, a fokozott kényelmet biztosító, csak ennél a vezetékes modellnél elérhető szellőző műbőr fülpárnák természetesek. Mint minden USB modellnél, a Plug&Play technológia révén a beüzemelés egyszerű, a készülék csatlakoztatás után használatra kész. A vezetéken elhelyezett USB kontroller a hívásfelvételt, hangerőt és mikrofon némítást kezeli.
| Jótállás | 2 év |
| Csatlakozó | USB |
| Hallásvédelem | van |
| Mikrofon frekvencia tartomány | 20-20.000 Hz |
| Hallgató átmérő | 50 mm |
| Fülpárna | műbőr+szivacs |
| Viselési mód | fejpánt |
| Zajszűrés | van |
| Hallgató impedancia | 32 Ω ±15% |
| Hallgató érzékenység | 100 +/- 3 dB |
| Mikrofon érzékenység | -40 +/- 3 dB |
| Súly | 98 gr |
| Működési hőmérséklet | 0 °C to +40°C |




