USB call center headset hameco HS-8098DEA-USB
| Gyártó cikkszám: | H809A214-02 |
| Cikkszám: | HS-8098DEA-USB |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
|
Kétmikrofonos zajszűrős USB fejbeszélő irodai és call center használatra. Az ár tartalmazza: fejbeszélő műbőr fülpárnával. FIGYELEM! Az eszköz dupla mikrofonos kivitelű, ezért különösen fontos az ajánlott száj-mikrofon távolság beálíltása. a mikrofonszár rugalmas, hajlítható. A nem megfelelő beállítás esetében előfordulhat, a mikrofon nem fog működni. |
|
| Gyártó: | hameco |
Termék értékelések
Leírás és Paraméterek
A hameco USB-s fejbeszélő család prémium modellje. A HS-8098 az MS Teams kompatibilis, foglaltság jelzővel, dupla mikrofonnal, melynek segítségével kifejezetten zajos munkahelyeken a háttérzajból a hívott fél semmit nem fog hallani. A nagyméretű fülpárnák fokozott kényelmet biztosítanak. Mint minden USB modellnél, a Plug&Play technológia révén a beüzemelés egyszerű, a készülék csatlakoztatás után használatra kész. A hallgatón elhelyezett USB kontroller a hívásfelvételt, hangerőt és mikrofon némítást kezeli. Az ANC funkció segítségével a felhasználó kevésbé hallja a környezeti zajokat.
FIGYELEM!
Az eszköz dupla mikrofonos kivitelű, ezért különösen fontos az ajánlott száj-mikrofon távolság beálíltása. a mikrofonszár rugalmas, hajlítható. A nem megfelelő beállítás esetében előfordulhat, a mikrofon nem fog működni.
| Jótállás | 2 év |
| Csatlakozó | USB |
| Hallásvédelem | van |
| Mikrofon frekvencia tartomány | 50 - 20.000 Hz |
| Hallgató átmérő | 60 mm |
| Fülpárna | műbőr |
| Viselési mód | fejpánt |
| Zajszűrés | van |
| Hallgató impedancia | 32 Ω ±20% |
| Hallgató érzékenység | 107 +/-1 dB |
| Mikrofon érzékenység | -38 +/- 3 dB |
| Súly | 178 gr |
| Működési hőmérséklet | -10 °C to +70°C |


