USB call center headset hameco HS-8705DE-USB
| Gyártó cikkszám: | H870E0214-02 |
| Cikkszám: | HS-8705DE-USB |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
|
Kétmikrofonos zajszűrős USB fejbeszélő irodai és call center használatra. . |
|
| Gyártó: | hameco |
Termék értékelések
Leírás és Paraméterek
A hameco USB-s fejbeszélő család prémium modellje. A HS-8705 az MS Teams kompatibilis, foglaltság jelzővel, dupla mikrofonnal, melynek segítségével zavartalanul dolgozhat kifejezetten zajos munkahelyeken is, mert a háttérzajból a hívott fél semmit nem fog hallani. A nagyméretű fülpárnák fokozott kényelmet biztosítanak. Mint minden USB modellnél, a Plug&Play technológia révén a beüzemelés egyszerű, a készülék csatlakoztatás után használatra kész. A vezetéken elhelyezett USB kontroller a hívásfelvételt, hangerőt és mikrofon némítást kezeli.
| Jótállás | 2 év |
| Csatlakozó | USB |
| Hallásvédelem | van |
| Mikrofon frekvencia tartomány | beszéd mód 100-8kHz, zene mód 20-20kHz |
| Hallgató átmérő | 50 mm |
| Fülpárna | műbőr |
| Viselési mód | fejpánt |
| Zajszűrés | van |
| Hallgató impedancia | 32 Ω ±15% |
| Hallgató érzékenység | 110 +/- 3 dB |
| Mikrofon érzékenység | -38 +/- 3 dB |
| Súly | 138 gr |
| Működési hőmérséklet | -10 °C to +70°C |




